• מועדפים
 • התחברות
דף הבית > בלוג > איפה קונים נעליים לילדים?

איפה קונים נעלי ילדים?

איפה קונים נעלי ילדים?

כל הורה יודע שחיפוש הנעל הנכונה עבור הילדים יכולה להיות משימה מייגעת. שיטוט ארוך בחנויות ובזבוז זמן יקר ללא מציאת הנעל הנכונה. הילדים של היום יודעים מה הם רוצים ויש להם השפעה על הבחירות שלנו. לכן, כדי למצוא את הנעל הנכונה שתתאים לתקציב, לטעם ולמידה של הילד חשוב להיערך מראש. מומלץ לבצע סקירה און ליין של קטגוריות נעלי ילדים כדי להגיע מוכנים לקניה. 
 

מה חשוב לדעת בבחירת נעלי ילדים?

 1. יציבות-  נעלי ילדים צריכים לעמוד בלחץ רב ובפעילות האינטנסיבית המאפיינת גילאים אלו. לכן, חשוב לבחור בסוליה חזקה ויציבה שתחזיק את הרגל ותתן תמיכה בעת הליכה ריצה וקפיצה.
 2. נוחות- כשמודדים נעל חדשה, הילד מתלהב מהעיצוב שלה ולא תמיד יודע להגיד אם היא נוחה לו או לא. במצב זה ניתן להתבונן על צורת ההליכה של הילד. אם הוא צועד בבטחה ללא עיוותים ושינוי דפוס הליכה טבעי הנעל ככל הנראה נוחה לו. 
 3. מידה- כף הרגל של הילדים גדלה בקצב מהיר ויש לקחת זאת בחשבון. אך חשוב גם להתאים את המידה למצב הנוכחי של הרגל ולא לקחת מידה גדולה מידי, זה יכול להשפיע משמעותית על היציבות. כאשר מבצעים רכישת און ליין, ניתן להיעזר במדריך מידות ולמדוד את הרגל מהעקב על לקצה האצבע באמצעות סרגל. לאחר המדידה יש להוסף סנטימטר אחד כדי לאפשר תנועת אצבעות חופשית.
 4. משקל הנעל- בייחוד בגילאים קטנים, הנעל צריכה להיות קלת משקל. נעל כבדה מידי תסרבל את התנועה ותשפיע על היציבה.
 5. סוליה שטוחה- במיוחד עבור ילדים מומלץ לרכוש נעלים בעלות סוליה שטוחה לגמרי.  כדי לאפשר ביסוס הליכה טבעית וכיפוף נח של הרגל. 
 6. חומר הנעל- בנעלי ילדים יש לתת העדפה לבדים נושמים שיאפשרו לזיעה להתנדף. בעונת הקיץ ניתן לבחור בנעלים בעלות מדרס פנימי סופח זיעה.
    נעלי Bobux        
    

   נעלי צעד ראשון

   קניית הנעל הראשונה מלווה בהתרגשות רבה, אך גם בלבטים. איזו נעל תתאים לתינוק? האם הוא יצליח ללכת איתה בבטחה? כדי לדייק את הקניה של הנעל בשלב כל כך התחלתי, חשוב לשים לב לכמה פרטים. ראשית, על התינוק לבסס את הליכתו כשהוא יחף. רק לאחר שהוא מבצע את הצעדים בצורה בטוחה ניתן לבצא את רכישת הנעל הראשונה. שנית, חשוב להבין שהנעלים לא רק מסייעות ליציבה הן גם מאפשרות הגנה לכף הרגל. לכן, יש לבחור בנעל סגורה, בעלת סוליה גמישה. בנוסף גם כאן על הנעל להיות קלת משקל בכדי שהתינוק יתהלך בה בטבעיות. 
    

   אם אתם רוצים להתרשם מנעלי ילדים איכותיות תוכלו לבקר באתר של נעלי בינגו. סקירה ממוקדת בקטגוריית נעלי ילדים ונעלי צעד ראשון תקל עליכם את הבחירה ותחסוך שיטוטים רבים. הנעלים שבאתר מגיעות ממיטב החברות המובילות. הן שמות דגש על איכות הרכיבים ועמידות הסוליה ומותאמות במיוחד לרגלים הקטנות של הילדים.