• מועדפים
 • התחברות
דף הבית > בלוג > סנדלים לילדים - כך תבחרו את הדגם הנכון לילדים שלכם

סנדלים לילדים - כך תבחרו את הדגם הנכון לילדים שלכם

אין כיף גדול יותר לילד להיחלץ מנעלי החורף הסגורות לסנדלים המאווררות והפתוחות. במיוחד אם הוא עושה את זה כשהקיץ כבר נמצא והטמפרטורות גבוהות.
 
חנויות הנעליים מציעות מגוון עצום של סנדלים בדוגמאות וגם דגמים שונים ולא תמיד זה יהיה כל כך פשוט לבחור את הסנדל הנכון והמתאים לילד, ממנו הוא ייהנה לאורך זמן.
 

אז איך בוחרים סנדלים לילדים?

בחירה בסנדלי ילדים אף פעם לא תוכל להיעשות בלי למדוד את הסנדל ולהתאים אותו לרגל של הילד. ההתאמה היא במרבית המקרים, קריטית ממש למען הנוחות של הסנדל והשמירה על רגלי הילד. במיוחד נכון הדבר כאשר מדובר בסנדלים שהם צעד ראשון. זאת כי סנדלי צעד ראשון חייבים להיות מותאמים לחלוטין לרגל של התינוק והם גם חייבים לענות על הדגשים החשובים כמו בבחירה של נעלי צעד ראשון.
זה אומר –
 
 1. התאמה של הנעל למבנה הרגל של התינוק – לכל אדם וכך גם לכל תינוק מבנה רגל ייחודי משלו. ההתאמה של הנעל או הסנדל היא חשובה מאוד למען היציבות של התינוק כמו גם למען ההתפתחות הבריאה של הרגליים שלו.
 2. נעל קלה וקלילה – נעלי צעד ראשון וכך גם סנדלי צעד ראשון, חייבים להיות קלות משקל וקלילות על הרגל. כך התינוק כמעט ולא ירגיש אותם ואלו לא יפריעו לו לצעוד. אצל תינוקות קטנים קורה לא פעם שכאשר נועלים להם את הנעליים הראשונות, הם נרתעים מהם וחוששים לצעוד איתם.
  נעליים קלילות כמעט ואינן מורגשות ועל כן הן גם לא מפריעות.
 3. נעל גמישה ורכה – הנעליים הראשונות של התינוק חייבות להיות גמישות ורכות. כך הן לא תפרענה לתינוק ולא תסרבלנה את ההליכה שלו.
  תינוקות שלא חשים בנוח עם הנעליים, פשוט לא מוכנים לנעול אותן או שהם לא צועדים בהם.
 4. נעל במידה המתאימה לרגלו של התינוק – גם אם אתם מאוד רוצים שהנעליים או הסנדלים יספיקו לתינוק למשך כל העונה לפחות, אף פעם אל תתפתו לרכוש לו נעל גדולה מכפי מידתו.
  היצמדו למידת כף הרגל שלו כי כשמדובר בנעליים, אין מקום לחסכנות.
    נעלי Bobux        

   כך תבחרו את הדגם הנכון של הסנדלים לילד

   קיימים הרבה מאוד סוגים של סנדלים לילדים. יש סנדלים פתוחים מאוד ויש סנדלים שהם סגורים יותר. הסגירות יכולה להיות בחלק הקדמי של הסנדל והיא יכולה להיות גם סגורה בחלק האחורי שלה. אתם צריכים לשים לב שהסנדל הנבחר יהיה נוח לילד והרגל של הילד תשב בה היטב. הסנדלים הפתוחות מאוד יש בהן סיכון שהרגל לא ממש תהיה תפוסה בהם כמו שצריך ועל כן הסנדל יהיה מאוד לא נוח ואפילו מסוכן לשימוש. 
    

   סנדל עם אחיזה טובה 

   מעבר לכל הדגשים שציינו, חשוב לתת את הדעת על האחיזה של הסנדל. לא תמיד זה יהיה כל כך קל לבדיקה. כי בדקות הספורות של המדידה של הסנדל, לא תמיד אפשר יהיה לעלות על הבעייתיות של הסנדל מבחינת האחיזה ורק לאחר שתתחילו לעשות שימוש קבוע בנעל תגלו את הקושי שנובע בגלל האחיזה של הסנדל שהיא אינה מיטבית.
   נעליים וגם סנדלים של יצרנים איכותיים, לרוב יעניקו בכל מקרה את המענה הנכון והמצופה מהם. כי חברה מוכרת ומוצלחת, לא תהמר על שמה הטוב. מסיבה זו, מומלץ תמיד ללכת על מותגים מוכרים או על חברות שמציעות מוצרים איכותיים בלבד. שווה בהחלט להשקיע בנעליים איכותיות כדוגמת נעלי בינגו כדי ליהנות מנעליים נוחות במיוחד שיתנו מענה לאורך ימים ושנים.