• מועדפים
  • התחברות
דף הבית > בלוג > איך לבצע התאמת נעליים לשמלה בצורה נכונה?

איך לבצע התאמת נעליים לשמלה בצורה נכונה?

אין ספק שאחת השאלות הפופולאריות בה מתחבטת כל אישה קשורה כמובן לאופן בו יש להתאים את הנעליים לשמלה. אנחנו מזמינים אתכם לצאת איתנו למסע משותף ומעניין, בו תלמדו כיצד להתאים נעליים לשמלה כחולה, אדומה ושחורה. מוכנות? אנחנו מתחילים!

התאמת נעליים לשמלה בצבע כחול

בגדול, יש מספר אפשרויות. לדוגמה, ניתן בהחלט לשלב נעליים בצבע אדום או שמלה כחולה. תאמינו או לא, הלוק שנוצר הוא פשוט מושלם. מלבד זאת, אפשר גם להיצמד לצבעים המסורתיים של הנעליים כמו, שחור ולבן. מדובר על צבעים שיכולים להתאים בצורה מושלמת עם כל צבע של שמלה. שילובים נוספים הם, נעליים בצבע כסף, זהב או בז´. גם הצבעים האלה יתאימו לשמלה כחולה על כל גווניה - כחול כהה, כחול רגיל וכחול בהיר.

עכשיו אחרי שאנחנו יודעים את שילובי הצבעים, נוכל להמשיך לסגנון הנעליים. האם אלה יהיו נעליים שטוחות, נעליים עם עקב, מגפונים או מגפיים. כאן יש להתחשב גם בסוג הבד, הגזרה של השמלה וכמו כן האם מדובר על שמלה אלגנטית או שמלה ליום יום והאם היא ארוכה או קצרה. לדוגמה, אם מדובר על שמלה קצרה, אפשר לשלב איתה נעלי סירה או נעליים עם עקב. אם מדובר על שמלה ארוכה, אפשר לשלב איתה נעלי עקב או מגפיים. 

התאמת נעליים לשמלה אדומה

הצבעים של הנעליים, שיכולים להשתלב בצורה נפלאה עם שמלה אדומה הם שחור, לבן או זהב. אם מדובר על שמלה אדומה בגזרת מיני, אז העדיפות היא לנעול נעליים גבוהות. אם מדובר על שמלה בגזרת מקסי, אפשר לנעול מגפיים אך לא רק. ניתן גם לשלב נעליים עם עקב עדין. 

התאמת נעליים לשמלה שחורה 

שמלה שחורה היא שמלה קלאסית, שסביר להניח שכל אישה מחזיקה בארון הבגדים. שמלות שחורות מגיעות במגוון גדול של גזרות. יש שמלות עם מחשוף, יש שמלות צנועות, שמלות אלגנטיות המשדרות מראה יוקרתי ושמלות ליום יום. כאשר מדובר על שמלה שחורה, ניתן לשלב איתה נעליים בכל מיני צבעים. כמובן, יש לבצע התאמה של צבעים כך שיהיו בסה"כ עד שלושה צבעים ולא יותר מזה. אחרת המראה יהיה לא קשור וצבעוני מדי. ניתן להוסיף גם פריטי אקססוריז כמו, תיק קטן, חגורה וכו´. 

מבחינת סוג הנעליים שיתאימו בצורה טובה עם שמלה שחורה, אפשר לבחור סוגים שונים החל מסנדל אלגנטי, נעלי סירה, מגפונים קצרים, מגפונים ארוכים וכו´. כמעט כל נעל יכולה להתאים לשמלה שחורה. 

מה עושים בחורף?

החורף מגביל אותנו בכל הקשור ללבוש ולנעליים. מה שכן, אפשר גם על זה להתגבר. אם אתן רוצות ללבוש שמלה, תוכלו להוסיף גרביונים מתאימים וכמו כן לנעול נעליים סגורות כמו מגפיים או נעלי סירה למשל. 

לבחור נעליים נוחות

כאשר רוכשים נעליים, חשוב מאוד לרכוש כאלה שגם יהיו יפות ואיכותיות, אך שגם יהיו נוחות. אתן רוצות להיות בטוחות שאתן יכולות להתהלך בצורה חופשית ונעימה ושאתן מרגישות בנוח עם הנעליים שבחרתן.