• מועדפים
  • התחברות
דף הבית > בלוג > נעלי צעד ראשון - מתי כדי לקנות אותן?

נעלי צעד ראשון מתי כדאי לקנות אותם

אין ספק שאחת מנקודות הציון המרגשות ביותר בחיי הילד שלנו, היא הרגע בו הוא מתרומם לפתע בכוחות עצמו, אחרי חודשים של זחילה. מהרגע בו הילד שלנו מתחיל לעמוד, אנו מתחילים להמתין בציפייה ליום בו נראה אותו עושה את הצעד העצמאי הראשון שלו. ההתרגשות היא לרוב גדולה מאוד. אם הפעוט שלך כבר התחיל לרכוש מיומנות באמנות הצעידה, סביר להניח שכבר שקלת האם הגיע הרגע לקנות לו את זוג הנעליים הראשונות בחייו. כאן, נבחן את כל ההיבטים שיאפשרו לנו לדעת שהגיע הזמן להגיע אל חנות הנעליים. 

לאן אנחנו רצים?

עד כמה שזה עשוי להיות מפתה לקנות את הנעל הראשונה, חשוב שלא נמהר ונאפשר לילדינו לתרגל הליכה ברגליים יחפות ככל שניתן. זהו שלב חשוב בהתפתחות שלהם ולעתים, נעילת נעליים בשלב מוקדם מדי עשויה רק להפריע. כל ילד מתפתח בקצב שלו ולפעמים עשוי לקחת זמן עד שיגיע הרגע המתאים. גם אם החלטנו לרכוש את הנעליים, מומלץ בשלב הראשון לנעול אותן רק מחוץ לבית. 
 נעלי Bobux

נעלי צעד ראשון או סנדלי צעד ראשון - תלוי במזג האוויר

כן, לתנאי הסביבה ומזג האוויר בהחלט משמעות כשזה מגיע לרכישת נעלי צעד ראשון. אם הילד התחיל ללמוד ללכת בשיא הקיץ, אין שום סיבה למהר עם הנעליים. התרוצצות בבית ובחצר ברגליים יחפות כנראה תעשה לו רק טוב. עם זאת, אם הטמפרטורות כבר יורדות והחצר שלך כבר מכוסה בעלי שלכת, זרדים ובעיקר בקור ורטיבות, ייתכן מאוד שהגיע הזמן להעניק לילד את ההגנה הנדרשת לרגליים שלו. 
לחודשי החורף, כדאי ללכת על נעל סגורה ושתספק תמיכה טובה. נעלי Camper או או Bobux סגורות יכולות להיות בחירה אידיאלית. הן מגיעות במגוון עיצובים וצבעים ומספקות אחיזה מעולה ליציבות אופטימלית לילד. 


נעלי צעד ראשון - איך נדע שהגיע הזמן להחליף?

כפות רגליים של ילדים הן מאוד גמישות ואינן רגישות במיוחד. לכן, סביר מאוד להניח שהילד עלול לא להתלונן אם הנעליים לוחצות לו. כדי להבטיח שהנעל מתאימה לו לאורך כל תקופת השימוש, חשוב שנבדוק בעצמנו. לעתים, החלפת הנעל יכולה להגיע מוקדם משחשבנו. עד גיל שלוש, מומלץ לבדוק את הנעל כל 4-6 שבועות. 
מומלץ להמשיך ולבדוק את הנעליים של ילדך לעתים קרובות, לפחות עד גיל חמש. זוהי התקופה בה צמיחת הרגליים מתנהלת בקצב אדיר והעצמות חייבות להתפתח ללא הפרעות. אם הן יישארו דחוסות בנעליים ובגרביים. הדבר עלול להתערב בצמיחה. 

מה הופך נעלי צעד ראשון לנעל ראשונה אידאלית?

לפני שניקח בחשבון שיקולי עיצוב וצבע, חשוב שנכיר היטב את התכונות הבסיסיות יותר שהופכות את הנעל הראשונה לאידיאלית. אלו כמה מהמאפיינים שכדאי שניקח בחשבון.
  1. מומלץ לבחור בנעל עם סוליה נמוכה שתסייע לילד לשמור על שיווי משקל
  2. יש לבחור בנעל מרווחת יחסית וניתנת להתאמה שתשאיר מקום לצמיחה ותנועה
  3. נעליים מחומר רך וגמיש יהיו בטוחות יותר לרגל העדינה שעדיין מתפתחת
  4. מומלץ לבחור בנעל קלה לסגירה שתאפשר לילד לתרגל נעילה עצמאית בהמשך הדרך
  5. ככל שלא מדובר בחודשי החורף, כדאי ללכת על נעל פתוחה שתשמור את הרגל מאווררת
בסופו של יום, כפות הרגליים של ילדך ימשיכו לצמוח לאורך שנים. כדי להבטיח שיהיה להם נוח, נעים, יציב ובטוח, חשוב לוודא שצמד הנעליים השני, השלישי והרביעי שלו יתאימו לא פחות מהראשון. בBingo-Shoes ממתין לך מגוון של נעלי ילדים פתוחות וסנדלים לפעוטות עם סוליות נמוכות המוכרות על ידי האגודה האמריקאית לפודיאטריקה. הנעליים נוחות לנעילה וחליצה וניתן להתאים אותן לאורך הזמן. נשמח לסייע לך למצוא את הפתרון האידיאלי עבור הנעל הראשון בחיי הילד.