• מועדפים
 • התחברות
דף הבית > בלוג > Bobux - נעלי צעד ראשון לקטנטנים שלכם

בובוקס - נעלי צעד ראשון לקטנטנים שלכם

כמו כל סיפור טוב, גם הסיפור של בובוקס מתחיל מחוויה אישית: אי שם ב-1991 נעלי צעד ראשון מותאמות במיוחד לתינוקות עוד לא היו נפוצות כל כך והדבר גרם לתסכול אצל הזוג כריס וקולין בנט מניו-זילנד. הזוג חיפש נעליים לבתם קלואי בת ה-9 חודשים, אך כל הנעליים שהם מצאו היו קשות ולא נוחות. 

כדי לפתור את הבעיה החליטו כריס וקולין לייצר בעצמם אבטיפוס של נעל מתאימה אשר הייתה מורכבת מעור זמש רך עם תוספת גומי מסביב לקרסול אשר מטרתה הייתה לדאוג לכך שהנעל לא תיפול מהרגליים. הגמישות של הנעל החדשה אפשרה לרגל של קלואי להתפתח בצורה טבעית כפי שממליצים כיום אורתופדים המתמחים בילדים. 

כיום Bobux היא בבסיסה עדיין חברה משפחתית ומלבד נעלי צעד ראשון היא מייצרת גם נעלי טרום הליכה ונעלים לילדים גדולים יותר, מגפיים וסנדלים, כולם בעבודת יד. המוטו של החברה היא "ללוות את הילד בכל צעד במסע האישי שלו". לחברה קמעונאים רבים בעשרות מדינות שונות באירופה, ארה"ב, ניו-זילנד (כמובן), אוסטרליה וכיום גם בישראל.

למה הנעלים של Bobux הן כל כך מיוחדות?

הפילוסופיה של בובוקס קובעת כי כל נעל שהיא מייצרת חייבת לעמוד במספר תנאים:

 1. היא צריכה להיות קלה על מנת שתדמה את ההליכה ללא נעליים
 2. היא צריכה לאפשר טווח תנועה רחב
 3. היא צריכה לאפשר מרחב נשימה לרגל מבלי לגרום לגירויים בעור או הזעה מרובה
 4. היא צריכה להיות מותאמת באופן ספציפי לשלב ההתפתחות של הילד ולא לגיל שלו
 5. היא צריכה להיות בטיחותית : למנוע החלקות ולספוג זעזועים
   נעלי Bobux        
   

  בזכות התכונות הללו ההורים לא צריכים להגביל את ילדיהם ויכולים לתת להם לרוץ, לקפוץ לטפס ולבעוט ללא חשש.

  בניגוד לנעלי ילדים של פעם, שבהם תהליך האימום (שבמהלכו הנעל נבנית על בסיס תבנית) הותאם לגודל הילד בלי התחשבות במבנה הרגל שלו, התהליך אצל בובוקס מותאם לרגליהם של הילדים והוא מבוסס בין היתר על שיתוף פעולה עם אורטופדיים המתמחים ברפואת ילדים. 

  כל נעל שהחברה מייצרת עוברת מספר שלבים בדרך לחנויות וגם לאחר המחקר הראשוני מפותחים אבות טיפוס רבים. מבין אבות הטיפוס האלו נבחרים אלו שימשיכו לשלב הניסיון והילדים מוזמנים לנסות אותן במשך זמן מה ולבחור את אלו האהובים עליהם ביותר. בשלב האחרון הן עוברות את העיצוב הסופי והייחודי שהופך אותן ללא פחות מרשימות ואלגנטיות מנעלי המבוגרים מבחינת טקסטורה, דוגמה וצבע.

  היתרונות של בובוקס להורים

  כאמור, הנעלים של בובוקס נותנות להורים ראש שקט בכל מה שקשור לריצה והליכה מחוץ לבית והתפקוד של הילדים בזמן נעילת הנעל הוא בראש מעייניה של החברה.

  עם זאת, המבחר הגדול של הדוגמאות מעניק להורים את ההזדמנות להתאים את הצבע של הנעל לכל תלבושת אחרת של הילד. ומדובר כאן על עשרות נעליים בכל קולקציה חדשה.

  מנגנוני הסגירה והפתיחה מאפשרים לסגור את הנעל בצורה בטוחה תוך כשנייה אחת.

  מבחינת תקנים, הנעליים עומדות באישור של ארגון הפודיאטריה האמריקאי ובטוחים לשימוש בהתאם לתקני Reach ו-Childsafe. כמו כן, הסדנאות בחברה חופשיות מתעסוקת ילדים.

  מלבד כל אלו, המחיר של הנעליים של בובוקס הוא בהחלט הוגן, גם אם לוקחים בחשבון שהרגליים של הילדים עשויים לדרוש תחלופה מהירה שלהן כל כמה חודשיים. מבנה העור שלהן מבטיח שהן לא יאבדו את הצורה שלהן אחרי שבועיים בניגוד למה שיכול לקרות למשל עם נעלי ספורט פשוטות.

  יתרון נוסף של הנעליים הוא שקל להתאים אותן למידת הילד באמצעות דף פשוט ועיפרון (נעלי צעד ראשון מגיעות בשלושה גדלים בלבד : קטן, בינוני וגדול), דבר היכול להיות חיוני אם אין אפשרות ללכת לחנות ורוצים להזמין את הנעל באינטרנט.

  על "Bingo Shoes"

  Bingo Shoes היא חנות נעליים פרטית מהוותיקות ביותר בארץ (נוסדה ב-1976) וכיום מתמחת בין היתר גם בנעלי ילדים. מכיוון שתמיד חרטנו על דגלנו את המחויבות לאזן בין נוחות לאלגנטיות, ההחלטה לייבא את נעלי Bobux הייתה מתבקשת והתאימה לנו כמו כפפה ליד (או גרב לרגל אם תרצו...).

  כיום אנחנו פעילים גם באינטרנט ומאפשרים לכם לרכוש נעליים בקלות בחנות האינטרנטית שלנו עם שליח עד הבית. במידה ונוכחתם לדעת כי הנעליים אינן מתאימות למידות הרגל של הילד, תוכלו תמיד להחזיר אותן אלינו ולקבל זיכוי כספי.

  תוכן מקצועי באדיבות - הברנש כתיבת תוכן לאתרים , כותב תוכן לאתרי מסחר אלקטרונים