נעלי בינגו  - Bingo Shoes
 

סל הקניות ריק

לראש הדף
נעלי צעד ראשון
בלוג בינגו שוז

אוגוסט 12, 2021


טיפים לקניית נעלי צעד ראשון

התינוק או התינוקת שלכם החלו ללכת בפעם הראשונה, זהו בהחלט רגע מרגש במיוחד, המתחיל שלב חדש בחייו של הפעוט, אז אתם מתרגשים מאד ומצפים לקניית הנעל הראשונה לילדכם. הורים רבים, שלהם ילד ראשון, מתקשים מאד בבחירה של נעל איכותית.
 
אז המטרה העיקרית של מאמר זה הוא לתת לכם ההורים המתלבטים ברכישת נעלי צעד ראשון המתאימות לפעוט ההולך. מאמר זה יעניק לכן גם מידע וגם טיפים, שיגרמו לכם לבצע את הבחירה הנכונה. קיימות מגוון רחב של חברות המוכרות את נעלי צעד ראשון ויגרום לכם לסדר ולהעניק לכם מידע אמין ומקצועי שיעזור לכם לבצע בחירה מעולה. 

 

 
 נעלי צעד ראשון קמפר          

טיפים להורה הרוכש בפעם הראשונה נעל צעד ראשון:

 1. כדאי לדעת : הזמן המומלץ לקניית הנעליים:
  הורים רבים מתחבטים בשאלה על מועד הזמן המדויק בו כדאי לרכוש לפעוט נעליים ראשונות, אז מומחים רבים ממליצים לדחות את רכישת הנעל עד שהפעוט הולך בצורה יציבה ומהירה, וכן ניתן לאפשר לו ללכת יחף או עם נעליים רכות או גרביים נגד החלקה. 

 2. איך יודעים עם הנעל מתאימה:
  יש למדוד היטב את הנעליים על הפעוט, כלומר אם הנעל נכנסת היטב לרגל והפעוט הולך עם הנעל  בצורה יציבה אז הנעל מתאימה לו.

 3. יש לבחור נעל בעלת גפה רכה ולא נוקשה, על מנת שלילד יהיה נח
  מכיוון שהפעוטות גדלים במהירות, מומלץ להשאיר רווח מועט, על מנת לתת לרגל מרחב לגדול.

 4. בנעלי צעד ראשון כדאי לבחור בסקוץ´: 
  רבים מתלבטים בין נעלי צעד ראשון עם שרוכים לבין סקוץ´, במידה ואתם רוצים לאפשר לילד שלכם להיות עצמאי ולנעול ולחלוץ את הנעליים לבדו, תבחרו באופציה הזו. 

 5. רכשו נעל מעט גדולה מהמידה המדויקת של הפעוט: 
  מומלץ מאד לרכוש נעל הגדולה בחצי סנטימטר מהמידה המדויקת זאת על מנת לאפשר לרגל לגדול. 

 6. אל תרכשו את הנעליים הזולות ביותר בשוק:
  רבים טוענים מכיוון שהפעוט גדל במהירות, ועוד מספר חודשים הנעליים כבר לא יתאימו למידה שלו, אין צורך לרכוש נעליים יקרות במיוחד. חשוב להבין כי נעליים זולות במיוחד אלו נעליים, העשויות מחומרי גלם לא איכותיים, ועלולות לפגוע בבריאות הרגל,. יחד עם זאת גם לא כדאי לרכוש את הנעליים היקרות ביותר בשוק אלא נעליים במחיר מתקבל על הדעת. 

 7. אל תתפשרו על איכות הנעל: 
  הנעל צריכה להות עשויה מחומרי גלם הטובים ביותר בשוק כך שהרגל הקטנה של הילד שלכם תיכנס לתוכה בנחת והוא יוכל ללכת איתן בקלות. ככל שאיכות הנעל גבוהה יותר כך גם לפעוט יהיה קל יותר ללכת. 

 8. שימו לב לגודל הנעל: 
  כדאי מאד להביא את הפעוט אל החנות ולמדוד את אורך הרגל, כך שהמוכר ידע בדיוק את המידה המתאימה לפעוט שלכם . נעל המתאימה לפעוט תגרום להנות מהליכה בטוחה, וללא נפילות. אם אתם לא מעוניינים להביא את הפעוט אל החנות אתם יכולים למדוד את אורך הרגל ולפי המידה המוכר יתאים לכם את הנעל במידה המתאימה. 

 9. יש לקנות את הנעל הנוחה ביותר בשוק: 
  בעניין זה, לא כדאי לכם להתפשר, כדאי לכם לקנות נעליים נוחות במיוחד, כאלו העשויה מסוליה רכה נושמת וללא תפרים, וכן בד הנעל צריך להיות איכותי ונושם, שכן נוחות הנעל היא חלק קריטי מרכישת נעליים בכלל ומנעלי צעד ראשון בפרט.

 10. יש לקנות נעלי צעד ראשון של מותג מוכר: 
  העדיפו לבחור נעלי צעד ראשון של חברה מוכרת וידועה באיכות שלה, כך אתם מבטיחים כי הנעליים יהיו נוחות במיוחד. במידה, ועומדת לפניכם הבחירה, רכישה של נעל ממותג לא מוכר, ורכישה של נעל ממותג מוכר ואיכותי, כדאי לרכוש את נעלי צעד ראשון ממותג. 

 11. התאימו את הנעל למין התינוק: 
  חשוב מאד לבחור נעלי בנים לבנים ונעלי בנות לבנות, למרות שיכולות להיות נעליים, המתאימות גם לשני המינים. 
 סנדלי צעד ראשון            
 

הכירו את נעלי בינגו

חנות הנעליים בינגו פועלת מאז שנות השבעים, וכן מתמחה ביבוא של נעלי צעד ראשון לתינוקות נעלי ילדים ונעלי צד ראשון ממיטב המותגים הקיימים בעולם. נעלי בינגו לא מתפשרים על איכות, בשל כך ניתן למצוא בחנות נעליים ממוצרי גלם מעולים, כמו עור מלא, גפה נוחה ונעימה, בטנה ייחודית, המאפשרת לילד שלכם הליכה נעימה. 

Blacknet.co.il - בניית אתרים              © כל הזכויות שמורות נעלי בינגו ג' בע"מ