נעלי בינגו  - Bingo Shoes

סל הקניות ריק

לראש הדף
נעלים לתינוקות - נעלי טרום הליכה
בלוג בינגו שוז

אפריל 04, 2021


נעלי biomecanics - נעליים שהורים אוהבים לקנות לילדים

"ביו מכניקס" הוא אחד ממותגי הילדים הצומחים ביותר באירופה. קבוצת "גרבלין" לה שייך המותג, עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם האיגוד הספרדי לבריאות הילד. מלבד זאת הקימה החברה מכון מקצועי בעיר ולנסיה העוסק בחקר גוף האדם וכיצד הוא מושפע על ידי מוצרים ושירותים שונים. המכון עובד בצמוד עם מעצבי החברה על מנת לפתח את הנעליים הבריאות והמתקדמות ביותר.
 
כדי להבין מדוע מדובר באמת במותג מיוחד במינו, צריך קודם כל להבין במה שונה אופן הגדילה של כף הרגל אצל ילדים לעומת מבוגרים:
 
כולם יודעים שילדים זקוקים להחלפת מידה בנעליים מספר פעמים בשנה על מנת לשמור על כף הרגל שלהם, אך לא כולם יודעים שההחלפה הזו לא מתרחשת במרווחים קבועים. לדוגמה, בין גיל שנה ורבע לשנתיים, כף הרגל גדלה במידה אחת כל חצי שנה. בין גיל שנתיים לשלוש מדובר בשמונה חודשים. מלבד זאת, אצל כל ילד קצב הגדילה יהיה מעט שונה.
 
העיצוב של נעלי ביו-מכניקס לוקח את כל אלו בחשבון על מנת ליצור נעל התומכת באופן מלא בהתפתחות כף הרגל הטבעית של הילדים ומונעת נזקים אשר יכולים להיווצר עקב שימוש בנעליים לא נכונות.
 

בנעלי biomecanics - מידה היא לא רק גודל

על מנת לבחור את המידה הנכונה, יש לשים לב למרווח שבין המידות בסנטימטרים. לדוגמה, מידה 18 מיועדת עבור אורך רגל שבין 10.8 ל-11.5 סנטימטרים. מגוון המידות נע בין 18 לנעל הקטנה ביותר לבין מידה 41, כך שהן מכסות את שלב הטרום הליכה עד לשלב הצעדים הראשונים. 
 
אבל הנעליים של "ביו מכניקס" בנויות בצורה כזו שהן לא מתחשבות רק בגודל הנעל עם כל מידה שעולה, אלא גם בצורת כף הרגל המאפיינת ילדים במידה זו ואפילו פני השטח עליהן מתבצעת מרבית ההליכה (לדוגמה, מרצפות לעומת דשא). 
בסך הכול מחולקות הנעליים לשלוש סדרות:
  1. מידה 18 עד 24: Biogateo
  2. מידה 24 עד 32: Bioevolution
  3. מידה 32 עד 41: Bioactive
 
 נעלי Bobux        

נעלי ביו מכניקס - הגנה מעולה על הרגל

ביו מכניקס בנויה מחומרים טבעיים (למעט הסוליה הסינטטית) אשר מצד אחד שומרים על הרגל מאווררת ומונעים הזעה ומצד שני שומרים על טמפרטורה נוחה גם כשקר או חם בחוץ. בנוסף לכך כוללת הנעל סוליה פנימית אנטי בקטריאלית שאפשר להוציא והגנה נוספת על החרטום ("השפיץ").
 

נוח לחלוץ את הנעל 

כל הנעליים וגם הסנדלים של "ביו מכניקס" מגיעות עם סקוצ´ים שאפשר לפתוח ולסגור בשנייה בלי להסתבך עם כפתורים, לולאות או מנגנוני פתיחה וסגירה מסובכים אחרים. בנוסף לכך, הפתח הגדול במרכז הנעל גם הוא תורם לחליצה מהירה ללא כאבים מיותרים.
 

נעלי ביו מכניקס - יציבות מעל הכל

הנעליים של "ביו מכניקס" תוכננו בראש ובראשונה כדי לשמור על יציבות הרגל: 
  1. עקב הנעל עצמה משמש כמייצב בזכות צורת האות U הייחודית לה.
  2. האזור המרכזי של הסוליה מחוספס במטרה למנוע החלקות ונפילות גם במשטחים לא יציבים   ואפילו בעצירות פתאומיות שמאפיינות את התנועה האנרגטית של ילדים.
  3. החלק הקדמי של הסוליה הוא בדיוק בגודל המתאים שמאפשר תזוזה טבעית ומבלי להכביד על הרגל.

נעלי Biomecanics - גם נוחות וגם יפות 

כפי שאתם יכולים לראות בקולקציה שבאתר, הנעלים של ביו-מכניקס הן לא רק נוחות ובנויות היטב, אלא גם מגיעות בשלל צבעים ודוגמאות שונות. צבעים חזקים יוצרים ניגודיות גבוהה עם החלק התחתון של הנעל ומעניקות לנעל מראה מרהיב שקשה להתעלם ממנו.

על "בינגו שוז" - חנות נעליים לילדים ונשים 

בינגו שוז היא מחנויות הנעליים הוותיקות ברשת הישראלית ולמעשה קיימת כחנות פיזית כבר מ-1976. לחנות מחלקה מיוחדת המיועדת לילדים בשם “Bingo Kids”. בזכות אתר האינטרנט שלנו אנחנו יכולים להציע לכם מחירים נוחים ומשתלמים במיוחד עם משלוחים לכל חלקי הארץ עם אופציה למשלוחים מהירים במיוחד בתשלום נוסף.
 
במידה ולא תהיו מרוצים מהנעל, תוכלו להחזיר אותה בלי שאלות ואנחנו נזכה אתכם בכרטיס האשראי עימו ביצעתם את הרכישה.
Blacknet.co.il - בניית אתרים              © כל הזכויות שמורות נעלי בינגו ג' בע"מ