נעלי בינגו  - Bingo Shoes
 

סל הקניות ריק

לראש הדף
נעלים לתינוקות - נעלי טרום הליכה
בלוג בינגו שוז

אוקטובר 6, 2020


נעל ראשונה, צעד משמעותי בהתפתחות התינוק

את תחושת הגאווה שמציפה את הגוף כאשר רואים את התינוק הקטן עושה את צעדיו הראשונים אי אפשר להחליף. ולאחר שמאפשרים להם ללכת יחפים זמן רב ככל האפשר, כדי שילמדו לאזן ולתאם את צעדיהם, מגיע הזמן לקנות להם את זוג הנעליים הראשונות. 

נעליים לתינוקות 

איזה נעלים קונים לתינוק שרק למד ללכת?

תינוקות שלומדים ללכת בכוחות עצמם זקוקים לנעליים קלות וגמישות שיעניקו להם תמיכה כדי שיחזיקו את כף הרגל, יאזנו את הגוף ויכללו סוליה נגד החלקה כדי למנוע מהתינוקות להחליק תוך כדי שהם צועדים. נעליים ראשונות הן לא סתם מוצרי תינוקות אלא שהן תוכננו במיוחד להעניק נוחות ויציבות מהשורה הראשונה. הנעליים הנכונות יאפשרו לתינוקות הקטנטנים לעשות את דרכם לתוך עולמם של הגדולים ברגל ימין. 

מה לחפש כאשר קונים נעליים ראשונות לתינוק?

ברגע שתינוקות מתחילים ללכת הוריהם מיד מחפשים לקנות להם נעליים ראשונות. מומלץ לשים לב שלא עושים זאת מוקדם מהנדרש, ההמלצה היא לחכות מעט עד שההליכה של התינוק נעשית יציבה יותר. ברגע שתינוק מתחיל ללכת ועושה זאת בהצלחה, אפשר לקנות נעל ראשונה תוך ששמים דגש על פרמטרים כמו מחיר, נוחות וסגנון. הכי חשוב: הנעליים הנכונות צריכות להגן על כף רגלו של התינוק באמצעות סוליות גמישות ורכות נגד החלקה. כמו כן על הנעל לתת מקום לאצבעות של התינוק וצריך לשים לב שהיא לא קטנה או גדולה מדי, אלא בדיוק במידה הנכונה. 

מותגים רבים מייצרים נעליים מעור רך מאוד, מה שמקנה יתרון והופך את הנעליים לנוחות יותר וקלות לניקוי. 

ממה להימנע?

ממש כשם שקונים מוצרי תינוקות בחנות המתמחה בתחום ובעלת מוניטין, כך יש לקנות נעליים לתינוקות ממותג מוביל ששמו הולך לפניו. לכן לפחות בשלבים הראשוניים כדאי להשקיע בנעליים איכותיות, הן לא רק יספקו יתרונות רבים לתינוקות, אלא גם יחזיקו מעמד לזמן רב יותר. כאשר אתם קונים נעליים ראשונות כדאי מאוד להימנע מכפכפים, נעלי קרוקס, או כל סוג של נעל ללא אחיזה טובה. כמו כן נעליים מפלסטיק עלולות לגרום להזעה לכן מומלץ לבחור בחומר נושם. נעליים טובות ואיכותיות יכולות להגן על כף רגלו של התינוק, לשמור על אצבעות כפות הרגליים, למנוע החלקות ונפילות ולאפשר לו ללכת בבטחה. 

כיצד קונים?

כאשר קונים נעליים לתינוקות בפעם הראשונה לא תמיד יודעים מהי המידה הנכונה, הדבר מקבל משנה תוקף בייחוד בתקופה האחרונה בה כולנו די מנועים מלהסתובב בחוץ ומבצעים יותר קניות און ליין. השלב הראשון בקניית נעל ראשונה הוא מדידת כפות הרגליים, לכן קודם כל ולפני הכל צריך למדוד את כפות הרגליים של התינוקות עם סרגל מידות מיוחד לכך. אם אינכם בטוחים כיצד לעשות זאת בעצמכם, אתם יכולים להתייעץ עם מומחים שיעזרו לכם. לאחר שיש לכם מידות תוכלו להשתמש בטבלת המידות של האתר ולבחור את המידה והדגם המתאימים. 

Blacknet.co.il - בניית אתרים              © כל הזכויות שמורות נעלי בינגו ג' בע"מ