• מועדפים
  • התחברות
דף הבית > מדיניות החזרות

מדיניות החזרות והחלפות

ביטול עיסקה ומדיניות החזרת או החלפת מוצרים

ניתן להחליף או להחזיר מוצר בתוך 14 (ארבע עשר) ימים מיום קבלת המוצר.

מוצרים שנרכשו בסייל/מבצע/הנחה/הטבה ניתן יהיה להחליפם עד 4 ימי עסקים מיום קבלתן.

ניתן להחזיר כל מוצר אשר נרכש באתר ובלבד שלא נעשה בו כל שימוש, המוצר לא נפגם כתוצאה משימוש, לא נעשה במוצר כל תיקון, והמוצר הוחזר בקופסא המקורית ובצירוף התוויות המקוריות ובליווי חשבונית. תנאי ההחזרה הנ"ל חלים רק אם המוצר נבדק ע"י צוות האתר במחסני החברה ובינגו שוז היא בעלת שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב המוצרים שהוחזרו.

*במקרה בו שולמו דמי משלוח, אלו לא יוחזרו כחלק מההחזר הכספי אם נדרש כזה.

• זיכוי כספי – זיכוי כספי בגין המוצר יעשה אם הלקוח הודיע באמצעות מסירת הודעה בדוא"ל לכתובת המייל info@bingo-shoes.co.il ו/או באמצעות הגעה פיזית אל חנות בינגו שוז בכתובת: אחימאיר 19 מרכז שוסטר תל אביב -יפו , תוך 3 ימים מיום קבלת המוצר, והודיע על רצונו להחזיר את המוצר, זיכוי כספי יינתן תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר אצלנו בחנות.

• זיכוי כספי יבוצע בהתאם לחוק להגנת הצרכן בניכוי של 5%  או 100 ₪ מסכום הקניה - עפ״י הנמוך מבינהם.

• איסוף המוצר יכול להיעשות באמצעות שליח מטעם נעלי בינגו ג בע"מ, בעלות של 30 ש"ח אשר יקוזזו מסך הזיכוי וזאת בכפוף לבקשת הלקוח בהודעתו לביטול העסקה וכן בהצהרתו כי הוא מעוניין באיסוף ע"י שליח מטעם החנות. 

החלפה לפריט אחר

אם אתם מעוניינים להחליף פריט בפריט אחר מהאתר, או לאותו פריט בצבע או מידה אחרים, באפשרותכם לפנות אלינו טלפונית למספר 03-6414915 ולבקש לבצע החלפה. תנאי האיסוף והמשלוח החדשים, באמצעות שליח, עלותם 30 ש"ח נוספים אשר יגבו מכם/ן במעמד ההחלפה. 

 במידה וקיים הפרש מחירים – שירות הלקוחות שלנו יצור איתכם קשר טלפוני ויגבה מכם/ן את ההשלמה או יזכה אתכם/ן על היתרה.